Buz Devri 5 Filmi Konusu

İlk çıktığı andan itibaren büyük küçük demeden herkesin ilgi ile takip ettiği Buz Devri, 2016 yılında çıkardığı yeni filmi buz devri 5 konusu ile de ilgi odağı olacağa benziyor. Fox Animation Studios ve Blue Sky Studios firmalarının birlikte çalıştığı ve yapımcılığını üstlendiği filmde macera kaldığı yerden devam ediyor diyebiliriz.

Filmin yönetmeni Mike Thurmeier ve Glen T. Chu olarak karşımıza çıkıyor. Film her bölümünde olduğu gibi Scrat’ın meşe palamudunun peşinden koşarken evrene verdiği zararlarla başlıyor. Her seferinde yok artık bu kadar da olamaz, bunu buraya nasıl bağlamışlar diye hayretler uyandıran film yaratıcılık yönüyle ve senaryosu bakımından on numara olarak adından söz ettireceğe benziyor.

buz-devri-5-filmi-konusu

Tuhaf Ekip İş Başında

Mamut, kaplan ve tembel hayvanının başrollerini paylaştığı tuhaf ekibimiz iş başında. Manny, Diego ve Sid’in diğerleriyle birlikte katıldığı macera ile Buz Devri 5 Filmi Konusu bakımından şimdiye dek çekilenlerin en iyisi olma yolunda ilerliyor. Bu sefer tuhaf ekibimize Şeftali’nin büyümesi ile yeni damat adayı katılıyor. Şeftali ve Julian ‘ın en büyük hayalleri evlenerek dünyayı gezmek.

O halde Manny kızını bu delikanlıya kaptırmamak için boş durur mu? Manny’nin tuhaf çekişmeleriyle dolu macerada Manny ve Ellie iş birliği yaparak kızlarının yanında kalmaları için birlikte hareket ediyor. Aynı zamanda dünyaya doğru hızla ilerleyen bir göktaşını da durdurmaları gerek. Sid bu yolculukta kendine güzel bir eş buluyor. Bu tembel hayvanının komiklikleri ve sakarlıklarıyla eğlenecek, macera dolu yürüyüşlerine 3D gözlükleriniz ile siz de ortak olacaksınız.

3D İle Anı Yakala

3D olarak teknolojik açıdan da yeni çığır aşan filme giderken gözlüklerinizi unutmayın… 3D furyasına katılan Buz Devri 5 Filmi Konusu içinde yer alacak ve yaşadıkları kozmik olayların tam ortasında kendinizi bulacaksınız.

 

One thought on “Buz Devri 5 Filmi Konusu”

  1. çocuğuma izleteceğim en güzel filmlerden birisi ben bile bu yaşımda(32) izlemekten keyif alıyor ike çocuklarımında keyif alacağına inanıyorum

Comments are closed.