Fotoğraf Baskılarınızı Gerçek Bir Fotoğrafa Dönüştürebilirsiniz

Günümüzde artık herkes akıllı telefonları ile gerçek bir fotoğraf makinesi kalitesinde fotoğraflar çekebilmektedir. İlerleyen teknoloji ile birlikte fotoğraf makineleri dijitalleşmiş ve fotoğraflarımızı dijital ortamlarda saklayabilme imkanımız olmuştur. Ancak kimi zamanlarda anılarımı basılı olarak saklamak ya da ölümsüz anlarımızı hediye etmek istiyoruz.

Günümüzde lazer yazıcılar ile profesyonel baskılar yapma imkanımız bulunmaktadır. İlerleyen ve ucuzlayan teknoloji sayesinde bu cihazlara kolaylıkla da sahip olabilmekteyiz. Anlarımızı ölümsüzleştirdiğimiz fotoğraf baskılarımızın gerçek bir fotoğraf gibi olması zaman içerisinde deforme olmaması için yapmamız gereken şey çok ucuz ve çok basit şey kullanmak; İnkjet etiket yeterli olacaktır.

İnkjet etiket kağıdı ile fotoğraf baskılarınızı gerçek bir fotoğrafa dönüştürebilirsiniz. İnkjet etiket kağıtlarının özellikleri şunlardır;

  •  – 24, 36, 42, 50 x 30 mm ebatlarında çeşitli büyüklüklerde olup, istenilen büyüklükte fotoğraf baskıları yapılabilmektedir.
  •  – Parlak yüzeyi ile gerçek bir fotoğrafçı kalitesinde baskılar yapabilirsiniz.
  •  – Yapışkan inkjet kağıtları ile isterseniz başka yüzeylere baskıları yapıştırabilirsiniz.
  •  – İnkjet etiketlerle çeşitli yüzeyler için yazı etiketlerinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz.

 

İnkjet etiketli kağıt ürünler seçilirken kağıdın kalitesine ve kullanılacağı alanlar dikkate alınmalıdır. Su geçirmez inkjet ürünleri baskılarınızın dışsal faktörlerden korunmasını sağlayabilirsiniz. Etiket inkjetler ile ürünlerinizin barkod baskısını kendiniz yapabilir ve büyük bir masraftan kurtulabilirsiniz. A4 boyutlu parlak inkjet kağıtları ile defter kaplamaları yapabilir ve okul gereçlerinizde kendi tarzınızı yarabilirsiniz. İş yerinizde özellikle dosyalama konusunda inkjet kağıtlar kullanarak görseller ile dosyaları ayırabilir ve kullanma kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Bu benzeri daha bir çok alanlarda hayatınızı kolaylaştıracak inkjet kağıtlar uygun fiyatları ile kullanıcılarının bütçelerini koruyor. Uygun fiyatların en önemli unsurunun ilerleyen teknoloji olduğu göz ardı edilemez bir gerçektir. Gelen teknoloji bize baskı konusunda daha bir çok imkanlar sunacağa ve hayatımızı daha da kolaylaştıracağa benziyor.