Hayvan Takibi Uygulamlarını En Veirmli Hale Getiren Cihaz Agrident AIR200

BOER Bilişim’in sunmuş olduğu RFID çözümleri işletmelerin mal ve hayvan takibi işlemlerini her daim arttırmıştır. Agrident’in RFID okuyucu modülü AIR200 ‘de bu tanıma uyan başarılı ürünlerden bir tanesidir.

Agrident AIR200, hayvan takibi uygulamalarını en etkili ve verimli şekilde gerçekleştirmek adına Psion’un modüler ve akıllı el terminali Workabout Pro ile entegre çalışabilmesi için üretilmiş RFID okuyucu modülüdür. Workabout Pro 3’ün sağladığı mobil kolaylıkları yüksek RFID okuma performansı ile birleştiren bu modül ISO 11784/5 standartları ile tam uyumluluk göstermektedir. HDX ve FDX-B transponderlarını en iyi şekilde okumayı sağlayan AIR200 opsiyonel olarak H4002 uyumlu transponderları okuyabilme seçeneği ile de kullanıcılarına sunulabilir. Çiftlikler ve büyük hayvan hastaneleri için oldukça elverişli bir cihazdır. AIR200 Workabout Pro’nun ilk 3 jenerasyonu ile sorunsuzca uyum sağlayabilir. Ayrıca AIR200 sahip olduğu AE2080, AE090 ve AE122 gibi harici antenlerle de okuma menzilini arttırabilir.

Kompakt ve hafif yapısı ile Workabout pro ile birleştikten sonra kullanım rahatlığında bir sorun yaratmayan okuyucu modülü AIR200, işletmelerin hayvan takibi uygulamalarının en kesin ve doğru şekilde geçekleşmesini sağlayarak hayvanların bakım sürecinin daha verimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.