İng Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

İng Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Dünyanın bir çok yerinde hizmet veren İNG Bank, kısa süre içerisinde başarılı bir büyüme sağlamıştır. İNG Grubun misyonu ”İleriyi Düşün” anlayışıyla müşterilerinin iş ve kişisel hayatlarında bir adım önde olmasını amaçlamaktadır. Çağının ilerisinde bankacılık yapma faaliyetlerinde iddialı olan İNG Bank, dijital bankacılıkta büyüme amaçlı bir strateji benimsemektedir. Türkiye İNG Bank, bankacılık anlayışını her zaman her yerde kolay, zahmetsiz ve hızlı çözümler üreten banka olmak amacıyla geliştirilmiştir. Yeni dönem bankacılığın önde gelenleri arasında bulunan İNG Bank, ” Eski köye yeni adet” sloganıyla inovasyona ve dijital dönüşüme dayalı bankacılığı ön plana çıkarmıştır.

İng Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Müşterilerinin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda inovatif hizmet ve ürünlerle geleceğin bankacılığını bugün sunmak için çalışan İNG Bank; stratejik iş ortakları, şubeler, dijital kanallar ve mobil satış gücünün birbiriyle bağlantılı bir biçimde müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bu şekilde, müşterilerinin kendi tercih ettikleri bir kanalda bir prosedüre başlayıp, diğer bir kanalda süreci tamamlamasını mümkün kılmaktadır. Ülkemizde de çalışmalarını sürdüren İNG Bank’ın mobil bankacılık anlayışı sayesinde işlerinizi kolayca oturduğunuz yerden halledebilir kendinize zaman açabilirsiniz. Ayrıca kolay ara yüzü ile birlikte hizmet veren İNG Bank’ın web şubesi üzerinden dosyalarınızı takip edebilir ve ödemelerinizi, işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

İNG Bankasının Türkiye’de ki tüm şu hafta içi her gün saat 09:00 – 12:30 ve 13:30 – 17:30

saatleri arasında hizmet vermektedir. İNG Bank Hafta sonları ise hizmet vermemektedir. Ancak istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde 7/24 ATM, telefon ve internet bankacılığından hizmet alabilir, işlemlerinizi yapabilirsiniz. Türkiye resmi tatil günleri mesai saatleri değişkenlik gösterebileceğini lütfen unutmayınız.

İNG Bankası ile 7/24 bu bilgiler ile sağşayabilirsiniz

Çağrı merkezi : 0850 222 0 600

İnternet Adresi: www.ingbank.com.tr

One thought on “İng Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor”

  1. ahhh ing bankası dün beni yarım saat kapında beklettin cam da yazan açılış saati yaz uygulamasına ait açılış saati imiş bunu neden göz ardı edersiniz bilemedim ki

Comments are closed.